У виробництві та на підприємствах різного профілю нерідко стало використання ланцюгового конвеєра. Дані конвеєри призначаються для транспортування сипких, важких вантажів, для вантажів з високим температурним рівнем. Продуктивність даного виду конвеєрів досить велика порівняно з конвеєром стрічкового типу. За всієї їхньої громіздкості вони виконують свою роботу на досить високому якісному рівні, тому, навіть не дивлячись на їхню дорожнечу і догляд, який їм необхідний, ланцюгові конвеєри зарекомендували себе як стабільно працюючі та зносостійкі агрегати. Найбільш поширене застосування ланцюгових конвеєрів в елеваторах, деревообробних підприємствах, котельнях (тріска, пелета та зола), для міндобрив та інших підприємствах.
Розглянемо спеціальне устаткування для дбайливого транспортування продукції задану висоту – тихохідна норія. Конструктивно та візуально практично не відрізняється від стандартної швидкохідної норії: черевик, проміжні секції, оглядові лючки — це все однакове, різною може бути голова. Висота підйому найчастіше вбирається у 30 метрів, а швидкість руху ковшів до 1 м/с. Тяговий елемент норії…
Для початку необхідно розуміти початкові умови по продукту, який транспортується конвеєром, яка необхідна продуктивність, спосіб завантаження і вивантаження, а також місце установки і можливість обслуговування конвеєра. Наприклад, для розвантаження зерна в силосі використовують скребкові конвеєри, тому що зручно обслуговувати, є можливість встановити без проблем проміжні розвантаження та плюс до всього – малі габарити у перерізі….
Силоси з металевих сплавів нині вважаються найкращими пропозиціями на ринку, якщо ви підбираєте рішення для якісного, надійного, безпечного та довговічного зберігання зерна. Сталеві силоси практичні, прості у використанні, догляді та обслуговуванні. На думку багатьох фахівців, на сьогоднішній день вони є найбільш сучасним і дешевим варіантом зберігання зернової сировини з максимально тривалим терміном. Тут можливо не…
Як правильно та грамотно вибрати зерносушарку? Подібне питання хвилює безліч власників зернових комплексів, які потребують збереження продукту у вигляді його усушки. Грамотний вибір зерносушарки – це відповідальний процес, який потребує особливої уваги. Зерносушарки бувають наступних типів: шахтного, модульного, баштового, барабанного та мобільного. При виборі зерносушарки потрібно розраховувати на наступні пункти: Тип та загальний обсяг сільськогосподарських…
Як уже зазначалося в попередній статті, основною причиною малої ефективності аспіраційних установок, що використовуються в зерновій промисловості, є їх невідповідність сучасним умовам роботи і, зокрема, високої продуктивності сучасних зернових ліній. Спроби створення нових систем проектними організаціями без відповідної наукової бази та математичної моделі часто призводять до плачевних результатів. У результаті рівень запиленості у робочих цехах…
Як показує вітчизняний та загальносвітовий досвід експлуатації аспіраційного обладнання в зерновій промисловості, нині існує низка певних проблем та недоліків у їх використанні. До них можна віднести: невисока надійність; підвищена енергоємність; небезпечний рівень шуму під час роботи; забруднення викидами пилу довкілля. Проектування систем аспірації або знепилення, які будуть позбавлені подібних недоліків, у деяких випадках просто неможливі…
Сьогодні існуючі потужності вітчизняних елеваторів розраховані на зберігання близько 30 мільйонів тонн зернових. Варто розуміти, що більше половини українських елеваторів на сьогодні не відповідають сучасним вимогам екології, вони збудовані кілька десятків років тому ще за старими технологіями. Це означає, що можливості тривалого зберігання зерна зі збереженням цілісності та якості продукту у них досить обмежені. Безумовно,…